Implantologia

Poczuj prawdziwą różnicę z implantami stomatologicznymi. W Rodzinnym Centrum Zdrowia Zduny 6 przeprowadzamy profesjonalne zabiegi implantacji w bezpiecznych warunkach.

+O NAS

Implantologia w Bydgoszczy  

Zyskaj piękny, biały uśmiech! Implanty zębowe to nowoczesne rozwiązanie, które przywraca komfort podczas jedzenia i estetyczny uśmiech. Implanty stomatologiczne wyglądają i funkcjonują niemal identycznie jak naturalne zęby.

W naszym centrum, zabiegi implantacji są wykonywane przez doświadczonych stomatologów. Dzięki temu możesz być pewien, że cała procedura odbywa się w bezpiecznych warunkach, a efekt końcowy pozostawi na Twojej twarzy szeroki uśmiech.

Dlaczego Zduny 6?

Nasza praktyka medyczna w Bydgoszczy ma już ponad 60 lat. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który skupia się na zapewnieniu najwyższego standardu opieki, zgodnie z najlepszymi praktykami medycznymi, by pomóc naszym pacjentom w osiągnięciu zdrowia i pełnego dobrostanu.

Szeroka oferta dla dorosłych i dzieci sprawia, że możemy zająć się kompleksowo zdrowiem Twojej rodziny.

Oferujemy wysokiej jakości usługi medyczne, których cena Cię nie zaskoczy.

Dzięki naszej doświadczonej kadrze wiesz, że jesteś w dobrych rękach. Możesz powierzyć nam swoje zdrowie.

W naszej praktyce kierujemy się życzliwością i przejrzystością, tak by Twoje doświadczenie było na najwyższym poziomie.

+O NAS

Implanty stomatologiczne

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz materiałów, co w połączeniu z naszą wiedzą i doświadczeniem gwarantuje, że zabiegi implantacji są wykonywane z najwyższą starannością.

Każda procedura wszczepienia implantu jest poprzedzana szczegółową diagnozą i opracowaniem indywidualnego planu leczenia, co zapewnia precyzyjne umiejscowienie implantu w optymalnym miejscu w jamie ustnej.

+O NAS

Protetyka Bydgoszcz

W Rodzinnym Centrum Medycznym Zduny 6 oferujemy implanty zębów w przystępnych cenach. Dla pacjentów, którzy nie mogą lub nie chcą decydować się na implanty, przygotowaliśmy szeroki wybór protez zębowych. Z powodzeniem przywracamy pierwotne warunki zgryzu oraz estetykę po utracie naturalnych zębów. Tworzymy zarówno trwałe protezy zębowe, jak i te, które można zdejmować. Jeśli marzysz o kompletnym i pięknym uśmiechu, serdecznie zapraszamy do naszego centrum.

Najczęściej zadawane pytania

Czy zrobienie implantu boli? 

Po zabiegu pacjent może odczuwać pewien ból lub uczucie napięcia w miejscu wszczepienia implantu, ale zwykle jest ono łagodne i może być kontrolowane za pomocą zwykłych leków przeciwbólowych. Dodatkowo, pooperacyjne dolegliwości zwykle ustępują po kilku dniach.

Czy implanty zębowe są na całe życie? 

 Implanty są zaprojektowane tak, aby mogły służyć przez całe życie, ich trwałość w dużej mierze zależy od indywidualnej dbałości pacjenta o zdrowie jamy ustnej oraz od unikania czynników ryzyka. W odpowiednich warunkach i przy odpowiedniej pielęgnacji implanty mogą służyć pacjentowi przez dziesiątki lat.

Ile czasu musi minąć po wyrwaniu zęba, by założyć implant?

Po wyrwaniu zęba czas oczekiwania na wszczepienie implantu zależy od stanu kości i dziąseł pacjenta. W idealnych warunkach implant można wszczepić od razu po ekstrakcji, ale często wymagane jest oczekiwanie od kilku tygodni do kilku miesięcy na odpowiednie zagojenie się tkanki.

Jakie są przeciwwskazania do wszczepienia implantów?

Przeciwwskazania do wszczepienia implantów stomatologicznych obejmują ciężkie choroby serca, niekontrolowane choroby przewlekłe, aktywne choroby przyzębia oraz złośliwe nowotwory jamy ustnej.

+O NAS

MediRaty kalkulator - rozłożona płatność za zabiegi

Wysokie, jednorazowe wydatki potrafią być ciężkie do udźwignięcia dla budżetu domowego. Dlatego też oferujemy naszym klientom możliwość rozłożenia płatności w czasie. Wszystko z sprawą firmy MediRaty, która umożliwa płatność za zabieg na raty. Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora, aby sprawdzić wysokość potencjalnej miesięcznej płatności.

MediRaty - implanty zębowe na raty
Piękny uśmiech i wynikający z tego komfort psychiczny, to jedna z lepszych inwestycji. Aby ułatwić naszym klientom dokonania takiej metamorfozy, oferujemy implanty zębowe na raty. Dzięki usłudze firmy MediRaty, cały wydatek można rozłożyć w czasie. Zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora, dzięki któremu określisz wysokość pojedynczej raty na implanty zębowe.  

+O NAS

Implanty Thommen Medical

Thommen Medical to wiodący producent implantów na świecie, obecny na rynku od ponad 35 lat. Pacjent stając przed wyborem systemu implantologicznego powinien brać pod uwagę nie tylko koszt, ale jakość produktu, technologię wykonania i badania naukowe. Thommen Medical oferuje szeroką gamę produktów, co oznacza, że Twój lekarz może zaoferować Ci rozwiązania dostosowane indywidualnie do Twoich potrzeb. Produkty Thommen Medical są opracowywane z myślą o łatwości ich aplikacji klinicznej, dzięki czemu zabieg implantacji może zostać wykonany przy mniejszej liczbie procedur. Thommen Medical jest tak pewny swoich produktów, że oferuję dożywotnią gwarancję na implanty, jak również szeroką gwarancję na elementy protetyczne.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do naszego Rodzinnego Centrum Medycznego Zduny 6 w Bydgoszczy. Nasz zespół specjalistów czeka, aby odpowiedzieć na Twoje pytania, rozwiać Twoje wątpliwości i zapewnić Ci najlepszą opiekę. Skontaktuj się z nami i poczuj różnicę.

Adres

ul. Zduny 6, Bydgoszcz 85-055
Dziękujemy! Wiadomość została wysłana.
Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.
Coś poszło nie tak. Prosimy spróbować ponownie.